Auto GTA – skup aut od mieszkańców Nowego Dworu
Nowodworska Kategoria
Nowodworski Opis

Skup aut jest naszym ważnym działaniem, misją naszej firmy i to realizowaną od bardzo wielu lat. Można u nas zostawić różne auta. Chcesz kupić nowe auto? Znudził Cię Twój stary samochód? Koniecznie zgłoś się do nas, zaoferujemy Tobie wsparcie. Pomożemy Tobie, będziemy Ciebie wspierać, dzięki nam zyskasz pieniądze na zakup nowego auta, możesz też wymienić swoje stare auto na nowsze, lepszej jakości.

Możesz zarobić na sprzedaży starego samochodu i dołożyć do kupna nowego samochodu. Osoby chętne mogą także kupić u nas dobrej jakości samochody i mają taką możliwość. Samochody są dobrze utrzymane, po przeglądach, dajemy wysoką gwarancję na doskonałą jakość. Skupujemy auta różnych marek, są one dobrej jakości, muszą być tylko w dobrym stanie. Jest to warunek jak najbardziej konieczny.

Zachęcamy do współdziałania, do odwiedzania naszej firmy, do stałej współpracy, do sprzedaży lub kupna aut w naszej firmie. Wyjątkowa jakość ma ogromne znaczenie, jesteśmy o tym przekonani, a klienci wiedzą, że to jest stała zasada naszej firmy.

Nowodworskie Miejsce

ul. Piotra Czajkowskiego 11-13
51-171 Wrocław

Nowodworski Telefon
730117117
Nowodworski NIP
8951876724