AutoGTA Wrocław – kasacja aut
Nowodworska Kategoria
Nowodworski Opis

Skup samochodów Auto GTA znajduje się we Wrocławiu. Odkupują oni auta sprawne np. zaniedbane, zniszczone, z usterkami, w bardzo dobrym stanie. Zgłosić się do nich można, gdy pojazd jest niesprawny mechanicznie, po kolizji drogowej, spalony, nadający się na części lub do kasacji. Skupują również auta bez ubezpieczenia i badania technicznego, wyeksploatowane. Sprzedać im można samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe oraz specjalne.

Fachowcy z Auto GTA gwarantują bezpłatną wycenę - może być ona przeprowadzona online,, minimum formalności, darmowy transport oraz szybkie płatności. Gotówkę można otrzymać do ręki lub na konto bankowe. Za każdym razem podpisywana jest umowa korzystna dla obu stron.

Korzystając z oferty tej firmy nie trzeba martwić się o transport, ponieważ skup aut dysponuje lawetą. Auto GTA prowadzi także złomowanie pojazdów. Firma działa głównie w województwie dolnośląskim, opolskim oraz lubuskim. Jednakże w pewnych przypadkach mogą dojechać do dowolnego miejsca w całej Polsce.

Skup Aut AutoGTA Wrocław

Nowodworskie Miejsce

ul. Piotra Czajkowskiego 11-13
51-171 Wrocław

Nowodworski Telefon
730117117
Nowodworski NIP
8951876724
Nowodworski Regon
020742967
  • AutoGTA Wrocław – kasacja aut