Firma meblarska Senator
Nowodworska Kategoria
Nowodworski Opis

Szafa na wymiar? My sobie doskonale zdajemy sprawę z tego, jak ważne są dla Ciebie meble. Dobrze dopasowana szafa do Twoich potrzeb to podstawa. Chętnie wyposażymy Twoje pomieszczenie w dopasowaną do niego szafę na wymiar. Szafy przesuwne, szafy wnękowe, szafy na wymiar. Tak, to wszystko jest możliwe właśnie z nami. Jeśli zawsze marzyłeś o wyjątkowej garderobie, to my możemy to marzenie spełnić.

Meble na wymiar

Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław fot.1

Tworzymy szafy na wymiar z czystej pasji i z pełnym zaangażowaniem. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby Twoja szafa pełniła wszystkie oczekiwania. Mamy wieloletnie doświadczenie i jesteśmy pewni, że będziesz zaskoczony efektem, jaki dadzą Ci nasze szafy. W pełni funkcjonalne szafy w bardzo przystępnych cenach.

Meble na wymiar

Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław fot.1

Teraz możesz je posiadać także i Ty. Zaufało nam już sporo osób, Ty też możesz być w pełni zadowolony z naszych produktów. Szafy, jakich jeszcze nie było w Twoim domu. Nasze szafy są zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu są tak wyjątkowe, jak żadne inne. Zobacz sam.

Meble Senator

Nowodworskie Miejsce

ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

Nowodworski Telefon
713739171
Nowodworski NIP
8981027148
Nowodworski Regon
930210370
  • Firma meblarska Senator
  • Firma meblarska Senator