Oferta firmy Wiązar Polska

Oferta firmy Wiązar Polska
Nowodworska Kategoria:
Nowodworski Opis:

Wiązar to polska firma, która została stworzona przez ludzi z pasją – bracia Hubert i Maksymilian Wychowanek to specjaliści w dziedzinie budowania dachów. Wieloletnie doświadczenie na rynku sprawia, że firma jest najlepsza na rynku. Klienci cenią nade wszystko profesjonalizm i zaangażowanie pracowników w każdy projekt.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.1

Wiązar Polska specjalizuje się w dostarczaniu prefabrykowanych konstrukcji dachowych dla budynków mieszkalnych, rolniczych oraz przemysłowych. Wiązary powstają z najlepszej jakości drewna C-24, którego stopień wilgotności wynosi 18%. Firma nie tylko dostarcza wiązary, ale i wykonuje kompleksowy montaż co daje klientom pewność bezpieczeństwa i najwyższej jakości konstrukcji.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.2

Wszystkie projekty tworzone są na podstawie indywidualnych rozmów z klientami, którzy przedstawiają swoje oczekiwania co do inwestycji. Klient jest najważniejszą częścią projektu, a pracownicy Wiązar Polska zawsze spełniają ich oczekiwania. Wiązar to firma zdecydowanie godna polecenia i zaufania – sprawdź sam!

Wiązar Polska

Nowodworskie Miejsce:

ul. Ceramiczna 4
58-130 Żarów

Nowodworski Telefon:
578211132
Nowodworskie WWW:
Nowodworski NIP:
1230537879
Nowodworski Regon:
011059223
  • Oferta firmy Wiązar Polska
  • Oferta firmy Wiązar Polska