Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl – aukcje samochodowe
Nowodworska Kategoria
Nowodworski Opis

Poleasingowe.pl to serwis internetowy, który zajmuje się sprzedażą pojazdów poleasingowych. Na portalu dostępne są aukcje przeprowadzane przez banki i przedsiębiorstwa leasingowe. Na aukcji można zakupić w pełni sprawne pojazdy o niewielkim zużyciu i do tego w naprawdę atrakcyjnej cenie. Każdy pojazd jest opisany i wyceniony przez rzeczoznawcę.

Aukcje samochodowe

Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl fot.1

Proces sprzedaży za pośrednictwem poleasingowe.pl jest prosty, bezpieczny i szybki. W ofercie portalu znajdują się samochody osobowe, ciężarowe, maszyny budowlane, motocykle oraz maszyny rolnicze. Jak wygląda zakup pojazdu na aukcji? Wystarczy wejść na stronę internetową poleasingowe.pl, zaakceptować regulamin i można przejść do licytowania.

Aukcje samochodowe

Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl fot.2

Po zapoznaniu się z opisem pojazdu wystarczy go zlicytować za określoną sumę pieniędzy. Po wygraniu aukcji. sprzedawca ma 72 godziny na zaakceptowanie oferty. Po akceptacji klient, który wygrał aukcję - wpłaca pieniądze i może cieszyć nowym pojazdem. Poleasingowe.pl to w pełni legalny i transparentny portal, który dba o klientów.

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Nowodworskie Miejsce

ul. Lipowa 2
55-300 Środa Śląska

Nowodworski Telefon
801009409
Nowodworski NIP
8942976550
Nowodworski Regon
021014968
  • Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl – aukcje samochodowe
  • Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl – aukcje samochodowe