Restauracja Maiko Sushi Wrocław

Restauracja Maiko Sushi Wrocław
Nowodworska Kategoria:
Nowodworski Opis:

Maiko Sushi to wrocławska restauracja specjalizująca się z kuchni azjatyckiej, ze szczególnym uwzględnieniem japońskich przysmaków. W menu można znaleźć oryginalne sushi podawane w tradycyjnych oraz kreatywnych odsłonach, klasyczne zupy, sałatki oraz wyrafinowane desery.

Sushi z restauracji Maiko Sushi Wrocław – fot.1

W ofercie są uwzględnione dania wegetariańskie, smakowite owoce morza, przede wszystkim w postaci smażonych krewetek oraz dodatków do zup, które przypadną do gustu nawet najbardziej wyrafinowanym smakoszom. Dużym powodzeniem cieszą się także delikatne pierożki z nadzieniem z kaczki, kurczaka lub krewetek, a także tatary przyrządzone z łososia, kraba, czy tuńczyka.

Sushi z restauracji Maiko Sushi Wrocław – fot.2

Maiko Sushi słynie także z azjatyckich słodkości. Mochi, mus z mango, banan lub ananas w tempurze są nie tylko pyszne, ale również bogate w cenne witaminy. Bombę wartościowych składników stanowią również sałatki. Przygotowywane ze świeżych warzyw z dodatkiem glonów, trawy morskiej czy awokado, stanowią idealne dopełnienie każdego posiłku. Pełne menu oferowane przez Maiko Sushi można znaleźć na stronie internetowej restauracji.

Nowodworskie Miejsce:

ul. Zakładowa 20
50-231 Wrocław

Nowodworski Telefon:
722770770
Nowodworski NIP:
8952208189
  • Restauracja Maiko Sushi Wrocław
  • Restauracja Maiko Sushi Wrocław