Royal Taxi
Nowodworska Kategoria
Nowodworski Opis

Royal Taxi to firma oferująca zdecydowanie najtańsze taksówki na terenie Wrocławia. Z ich pomocą każdy turysta może swobodnie przemieszczać się po całym mieście, docierając do wyznaczonych miejsc, aby móc je pozwiedzać. Taksówkę można zamówić na kilka sposobów, nie tylko przez telefon komórkowy, ale też przez Internet i mobilną aplikację.

Atutem jest to, iż kierowcy honorują płatność kartą, a więc nie trzeba mieć przy sobie pieniędzy. W korporacji zatrudnieni są jedynie doświadczeni i wykwalifikowani taksówkarze. Kierowcy zadbają o to, aby klienci szybko i bezpiecznie dotarli do wybranego celu. Podróż odbywa się możliwie najkrótszą trasą.

We flocie samochodowej znajdują się wyłącznie nowoczesne i komfortowe auta, w charakterystycznym białym kolorze. Z taksówek można skorzystać przez cały tydzień, niezależnie od pory dnia. To oferta przeznaczona dla osób indywidualnych, ale też dla całych rodzin, ponieważ na pokładzie taksówki podróżować może 5 lub 6 osób. Tym samym jest to alternatywa dla dużych i niewygodnych busów.

Nowodworskie Miejsce

Odkrywców 17
53-212 Wrocław

Nowodworski Telefon
530303020
Nowodworski NIP
8942818992