Stokado Sp. z o.o.

Stokado Sp. z o.o.
Nowodworska Nazwa: Stokado Sp. z o.o.
Nowodworskie Miejsce: ul. Opolska 178
52-014 Wrocław
Nowodworski Telefon: 666030777
Nowodworski NIP: 8992745172
Nowodworska Kategoria:
Nowodworski Opis:

Self storage to sposób przechowywani rzeczy w wynajętej powierzchni. Usługa ta zyskuje coraz więcej zwolenników. Gdy metraż naszego mieszkania nie pozwala na trzymanie w nim rzeczy, których nie chcemy się jeszcze pozbywać, magazyny do wynajęcia stają się idealnym rozwiązaniem. Mogą z nich korzystać zarówno firmy, jak i osoby prywatne. System funkcjonuje w wielu krajach na świecie. W Stanach Zjednoczonych czy krajach Europy Zachodniej biznes ten rozwija się od lat. W Polsce także pojawia się coraz więcej chętnych, by korzystać z self storage.

Magazyny samoobsługowe to świetne rozwiązanie zwłaszcza do przechowywania rzeczy, z których korzystamy sezonowo. Rowery, sprzęt narciarski, a nawet ozdoby choinkowe – wszystko to, na co nie chcemy przeznaczać przestrzeni w naszych mieszkaniach. Co ważne self storage oferuje nam miejsce, do którego mamy całodobowy dostęp. Nie musimy pilnować godzin otwarcia czy dni świątecznych. Wynajęta przestrzeń jest do naszej dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Kolejnym plusem jest dopasowanie metrażu do naszych potrzeb.

Najlepsze firmy z branży oferują magazyny, których powierzchnia zaczyna się od 1m2. Ponadto czas wynajmu również może być elastycznie dopasowany do naszych potrzeb. Największą zaletą self storage jest jednak możliwość uporządkowania naszej codziennej przestrzeni. Źle zorganizowany sposób przechowywania, który utrudnia funkcjonowanie w naszych mieszkaniach, prowadzi do frustracji i stresu. Aby sobie tego oszczędzić, wystarczy na co dzień zbędne przedmioty przenieść do samoobsługowego magazynu.

Stokado to firma zajmująca się przede wszystkim usługą self storage. W jej ofercie znajdują się zarówno magazyny i komórki w budynku głównym, jak i zewnętrzne kontenery z możliwością podjazdu samochodem. Stokado dzięki systemowi monitorującemu gwarantuje bezpieczeństwo naszych rzeczy. Każdy klient otrzymuje indywidualny kod dostępu, który umożliwia mu samodzielny dostęp do wynajmowanej przestrzeni. Ponadto firma elastycznie dopasowuje ofertę do naszych oczekiwań. Obecnie magazyny firmy znajdują się w czterech miastach w Polsce – w Bydgoszczy, Legnicy, Poznaniu oraz Wrocławiu.