Zatańcz zumbę w Szkole Tańca Estilo Wrocław

Zatańcz zumbę w Szkole Tańca Estilo Wrocław
Nowodworska Kategoria:
Nowodworski Opis:

Podziwiasz osoby, które podczas tańca emanują wyjątkową energią? Często marzysz, że w końcu i Ty nauczysz się czuć muzykę i podążać za jej wibrującym rytmem? Zrealizuj swoje marzenia i zapisz sie na zajecia zumby do wrocławskiej Szkoły Tańca Estilo!

Zapewne każdy z nas, kto uwielbia taniec może powiedzieć, że sprawia mu on ogromną, wręcz nieopisaną radość. Taniec działa często, niczym balsam, terapia dla naszych zmysłów, przytłumionych stresującym życiem. To taniec uwalnia nasze zblokowane napięcia, energię, która w nas od dawna drzemie. Od zawsze mówi się, że ruch to podstawa zdrowia. Nie diety, nie zabiegi natury estetycznej, ale właśnie taniec, który sprawia, że nasze ciało staje się nie tylko smuklejsze, ale także elastyczne, gibkie i jędrne. Po prostu młodniejemy!

Taniec działa wielokrotnie, jak antydepresant. Podczas tańca nasze ciało produkuje ogromne ilości hormonów szczęścia ? endorfin, które poprawiają nam nastrój po ciężkim dniu. Najważniejsze to chcieć i zacząć poruszać się w rytm muzyki. Nawet jeżeli początkowo wychodzi nam to z różnym skutkiem, to jednak nie zniechęcajmy się. Dajmy się ponieść muzyce. Po prostu tańczmy, gdyż jest to wspaniałe spotkanie naszego ciała z ruchem, z przyjemnością i zabawą. Ta spontaniczna energia, która z nas wychodzi to oznaka długo tłumionych potrzeb ruchowych i emocjonalnych.

Taniec pozwala nam wiele wyrazić. Z niego wyczytać można miłość, nienawiść, smutek, tęsknotę, gniew, radość i szczęście. Całe spektrum różnorodnych emocji. Taniec doskonale wykształca wrażliwość, temperament i pamięć. Czujemy muzykę i staramy się zapamiętywać coraz bardziej kroki. Hitem ostatnich czasów jest już zapewne znana wielu osobom Zumba. Najczęściej zumba to rodzaj wykonywanego na zajęciach fitness. Rozejrzyj się, może centrum sportu, do którego uczęszczasz także w swojej ofercie ma rewelacyjną formę ruchu, jaką niewątpliwie jest zumba?

Nowodworskie Miejsce:

ul. Armii Krajowej 10A/3
50-541 Wrocław

Nowodworski Telefon:
531944948
Nowodworski NIP:
9111809086